Pierwsze śniadanie Polonia Biznes Klub

W dość chłodne przedpołudnie pierwszym biznesowym śniadaniem zorganizowanym w Hotel & Restauracja „Antonińska” zainaugurowaliśmy funkcjonowanie Polonia Biznes Klub. I trzeba przyznać, że była to bardzo udana inauguracja
Ponadto 70-ciu przedsiębiorców z regionu leszczyńskiego ale także i z Częstochowy, Poznania, Wrocławia czy Zielonej Góry zapoznało się z ideą i zasadami funkcjonowania Partnerskie Kluby Biznesu. Każdy przedstawił swoją firmę, swoją ofertę oraz swoje oczekiwania. Trzy firmy Stainer Bauchemie, Cerber Alarmy oraz N-automation, które już podpisały umowy zostały powitane w gronie Partnerskich Klubów Biznesu.

Po zapoznaniu się z ogromnymi możliwościami kolejne firmy zdecydowały się na podpisanie umów ale najważniejsze, że krótko po wejściu do klubu zostały zawarte już pierwsze wstępne umowy handlowe, a o to przede wszystkim chodzi. Rozwój leszczyńskich firm to priorytet klubu.

A gościli dzisiaj u nas Wiceprezydent Leszna Piotr Jóźwiak, Burmistrza Gostynia Jerzy Kulak, Andrzej Juskowiak czy szef szkolenia Lecha Poznań Rafał Ulatowski. Była okazja do wielu rozmów, nawiązania ciekawych kontaktów oraz zapoznania się także z tym co robimy dla Polonia 1912 Leszno. Było też troszkę sympatycznej zabawy. Była też możliwość wsparcia klubu Wisła Kraków poprzez zakup koszulki oraz książek z autografem Jakuba Błaszczykowskiego.

Całość prowadził szef Partnerskich Klubów Biznesu Radosław Rogiewicz oraz koordynator Polonia Biznes Klub Przemek Kowalski.